Porovnáváme povinné ručení u těchto pojišťoven.

WUSTENROT POVINNÉ RUČENÍ

Wustenrot

Tradice společnosti Wustenrot sahá až do roku 1921, vznikem spolku ve vesničce Wüstenrot. Z počátku se tato společnost zaměřovala pouze na stavební spoření, ale dnes nabízí již komplexní bankovní služby, mezi něž patří hypotéky, úvěry, spoření či pojištění.

U nás se tato společnost objevila v roce 1993, ale až v roce 2006 rozšířila své služby také na pojištění vozidel a motocyklů.

Mezi tyto služby patří jak havarijní pojištění, tak hlavně povinné ručení. Cena povinného ručení se u Wustenrot počítá podle několika faktorů. Důležitým faktorem je výkon vozidla, dále potom rok výroby a objem motoru. Záleží také na tom, jaký je věk a jaké je bydliště majitele vozidla, které má být pojištěno. Pojišťovna má totiž vyčleněny jisté lokality, ve kterých je povinné ručení levnější. Výhodné povinné ručení můžete získat také v případě, že máte dlouhé bezeškodní období. Je to doba od poslední nehody, kterou jste způsobili. Čím delší doba je, tím vyšší můžete získat bonusy, které se pak využívají ve formě slev.

Povinné ručení u Wustenrot má dvě verze, liší se výší pojistných limitů. U nižšího pojištění jsou limity 35 milionů, u vyššího 70. Wustenrot nabízí výhodnou službu Multibonus pro majitele vozidel, kteří mají u Wustenrot zřízeno více než jedno pojištění.

Povinné ručení si u Wustenrot můžete zřídit z pohodlí vašeho domova či kanceláře, pomocí internetu. Tato forma vyřízení je dokonce zvýhodněna desetiprocentní slevou.

Nevýhodou povinného ručení u Wustenrot je to, že pojišťují online pouze osobní vozidla, která fungují s běžným provozem (ne například autoškolu).

Další příspěvek ČPP POVINNÉ RUČENÍ ze stejné kategorie. Další informační článek - POVINNÉ RUČENÍ SLAVIA.

Novinky

29.9.2011 - Sazby povinného ručení

Potřebujte levné povinné ručení se sjednáním po internetu? Podívejte se na povinné ručení sazby online, kde nejdete ceny povinného ručení. Pro přesné ceny zkuste bezplatně vyplnit formulář.