Porovnáváme povinné ručení u těchto pojišťoven.

TRIGLAV POVINNÉ RUČENÍ

Pojišťovna Triglav s více než stoletou tradicí pochází ze Slovinska a jejím jediným akcionářem je Zavarovalnica Triglav. U nás působí od roku 2000 a si získala dobrou pozici v oblasti pojišťovnictví. Její pobočky můžete najít v několika větších městech – například v Českých Budějovicích, Ostravě, Praze či Plzni.

Ve své nabídce pojišťovacích produktů má samozřejmě i povinné ručení. Toto ručení je s limity 50 milionů korun, navíc je možno získat úrazové pojištění pro řidiče na pojistné částky až sto tisíc. K povinnému ručení jsou i asistenční služby pro Českou republiku a Evropu. Pojišťovna Triglav nabízí ke svému povinnému ručení také bonusy, které mohou ve formě slev dosáhnout až hodnoty 60%. Bonusy se mohou převádět i mezi rodinnými příslušníky, tato služba je docela neobvyklá a rozhodně není u každé pojišťovny standardem.

Jako každé povinné ručení, i povinné ručení u pojišťovny Triglav nabízí doplňková připojištění.Můžete si nechat připojistit zavazadla, skla nebo náklady na půjčení vozidla.

Další příspěvek ALIANZ POVINNÉ RUČENÍ ze stejné kategorie. Další informační článek - ČESKÁ POJIŠŤOVNA POVINNÉ RUČENÍ.

Novinky

29.9.2011 - Sazby povinného ručení

Potřebujte levné povinné ručení se sjednáním po internetu? Podívejte se na povinné ručení sazby online, kde nejdete ceny povinného ručení. Pro přesné ceny zkuste bezplatně vyplnit formulář.