Porovnáváme povinné ručení u těchto pojišťoven.

POVINNÉ RUČENÍ SLAVIA

POVINNÉ RUČENÍ SLAVIA

Povinné ručení od pojišťovny Slavia je nejmladším povinným ručením vůbec. Neznamená to ale, že by tato pojišťovna patřila mezi nejmladší. Tradice této pojišťovny sahají až do roku 1868. Pojišťovna Slavia se snažila svým klientům nabízet vždy produkty, které nejsou komplikované, fungují na jednoduchých principech ale přitom jdou s dobou.

Tato pojišťovna nabízí různé formy povinného ručení. Jedna z forem tohoto pojištění je povinné ručení Fix. Tato forma není příliš obvyklá, i přesto, že se může jednat o jednu z nejvýhodnějších nabídek. Povinné ručení Fix má totiž fixní cenu ručení, která se počítá pouze z klasických parametrů. Cenu pojištění už nejde ovlivnit žádnými slevami ani bonusy.

V případě, že majitel v minulosti nemůže dokázat bezeškodní průběh, který by mu získal bonusy, je to velmi výhodná forma povinného ručení. Mezi další druhy, které pojišťovna Slavie řadí mezi své povinné ručení je pojištění Základ a Profi. Tyto pojištění se liší limity pojistného a také asistenčními službami.

Cena povinného ručení se počítá podle faktorů, které můžeme rozdělit podle toho, zda se týkají vozidla nebo řidiče. Parametry, které se týkají vozidla jsou rok výroby, objem motoru či výkon. Faktory, které ovlivňuje majitel vozidla jsou způsob provozu, věk a bydliště a také bezeškodní průběh. Čím déle majitel vozidla nezpůsobil škodu, tím vyšší má bonusy. Díky těmto bonusům má pak nárok na slevy povinného ručení.

Už jste přečetli článek NEJVÝHODNĚJŠÍ POVINNÉ RUČENÍ, který má podobné zaměření? Další informační článek - POJIŠTĚNÍ VOZIDEL ONLINE.

Novinky

29.9.2011 - Sazby povinného ručení

Potřebujte levné povinné ručení se sjednáním po internetu? Podívejte se na povinné ručení sazby online, kde nejdete ceny povinného ručení. Pro přesné ceny zkuste bezplatně vyplnit formulář.