Porovnáváme povinné ručení u těchto pojišťoven.

LEVNÉ POVINNÉ RUČENÍ ONLINE

V případě, že hledáte levné povinné ručení online si budete nejspíš muset udělat průzkum u všech pojišťoven, které toto pojištění nabízí. Povinné ručení je produkt, který nabízí všechny pojišťovny, protože má každý majitel vozidla zákonem přikázáno, že pokud chce s vozidlem do provozu, musí ho pojistit. Může totiž svým vozidlem způsobit škodu. A právě k úhradě těchto škod je povinné ručení.

Získat levné povinné ručení není úplně jednoduché, záleží na několika faktorech, které cenu ovlivňují. Tyto faktory se zadávají do různých srovnávačů a kalkulaček a podle nich se spočítá cena povinného ručení. Některé z faktorů jsou parametry vozidlo – jak je auto staré, jaký má výkon či objem motoru. Některé pojišťovny také určují cenu podle značky vozidla.

Dále je pak důležité kde a jak je auto provozováno. Další faktory, které vám mohou zajistit levné povinné ručení online jsou – staří řidiče, počet nehod, které způsobil a jak dlouho probíhal bezeškodní průběh. Je to doba, která se počítá od poslední způsobené nehody. Čím delší doba je, tím lépe pro řidiče. Pokud je doba alespoň jeden rok, má řidič nárok na bonusy, které jsou ve formě slevy na povinné ručení. Díky vysokým bonusům může řidič získat povinné ručení až o polovinu levněji.

Pokud hledáte levné povinné ručení, máte dvě možnosti jak je získat. Jedna forma levného povinného ručení fixním pojištěním. U tohoto pojištění je pevná cena, která bývá ale oproti ostatním nabídkám levnější. K této formě ale už nemůžete počítat žádné slevy a bonusy, cena je neměnná. Pokud máte ale dlouhé bezeškodní období, můžete využít slev, které tak získáte, zkombinovat to s dalšími slevami (například sleva za vyřízení online) a cena se vám tak může snížit o několik desítek procent.

Další příspěvek VÝPOČET POVINNÉHO RUČENÍ ze stejné kategorie. Další informační článek - NEJLEVNĚJŠÍ POVINNÉ RUČENÍ ONLINE.

Novinky

29.9.2011 - Sazby povinného ručení

Potřebujte levné povinné ručení se sjednáním po internetu? Podívejte se na povinné ručení sazby online, kde nejdete ceny povinného ručení. Pro přesné ceny zkuste bezplatně vyplnit formulář.