Porovnáváme povinné ručení u těchto pojišťoven.

DIRECT POJIŠŤOVNA

DIRECT POJIŠŤOVNA

Pojišťovna, která je u nás jedinečná. Její jedinečnost tkví v tom, že nemá klasické pobočky, ale všechny své služby nabízí online nebo telefonicky. Jediná zákaznická pobočka je v Praze.

Direct pojišťovna je součástí finanční skupiny RSA, která pochází z Velké Británie. Tato skupina má kořeny již v době před tři sta lety, takže se určitě nejedná o žádného nováčka na trhu.

Direkt pojišťovně se možná právě díky své jedinečnosti podařilo v letech 2008 a 2009 získat titul Nejdynamičtější pojišťovna roku. Pojišťovna se zaměřuje především na produkty pojištění automobilů, motocyklů, domova či na produkty cestovního pojištění.

Výhodou této pojišťovny je rozhodně to, že nemusíte ztrácet čas navštěvováním poboček. Vše si vyřídíte z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře. Dokumenty, které se vydávají na pobočkách máte dostupné online a můžete si je vytisknout doma. Originální dokumenty, které jsou nutné k identifikaci obdržíte dodatečně poštou (jedná se například o Zelenou kartu).

Direct pojišťovna nabízí pro své klienty různé slevové akce. Ty jsou sice časově omezeny, ale jde o opravdu výhodné nabídky.

Kromě klasických pojištění si můžete u Direct pojišťovny zařídit i doplňkové služby – například kvalitnější asistenční služby či pojištění různých částí vozidla.

Novinky

29.9.2011 - Sazby povinného ručení

Potřebujte levné povinné ručení se sjednáním po internetu? Podívejte se na povinné ručení sazby online, kde nejdete ceny povinného ručení. Pro přesné ceny zkuste bezplatně vyplnit formulář.