Porovnáváme povinné ručení u těchto pojišťoven.

ČPP POVINNÉ RUČENÍ

ČPP POVINNÉ RUČENÍ

Česká podnikatelská pojišťovna (zkráceně ČPP) funguje na českém trhu od roku 1995 a od té doby se zařadila mezi silné kapitálové pojišťovny. To jak je pojišťovna silná dokazuje také to, že je součástí finanční skupiny Vienna Insurance Group. Povinné ručení u ČPP se dělí na tři typy – pojištění Sporopov, Speciál Plus a Super Plus.

U povinného ručení Sporopov s pojistnými limity 35 milionů má v nabídce asistenční služby v rámci České republiky, povinné ručení na moped či vozík zdarma. K povinnému ručení Speciál Plus, které má pojistné limity 50 milionů, máte navíc asistenční službu, která vám pomůže dokonce i v případě poruchy. Na rozdíl od pojištění Sporopov, si toto povinné ručení můžete udělat na každý automobil, na pouze na vybrané typy. Nejkvalitnější je ale pojištění Super Plus, jehož limity jsou 100 milionů jak na škodách na majetku, tak na škodách na zdraví. K tomuto povinnému ručení máte dále nárok na pojištění řidiče v případě úrazu a to zcela zdarma.

ČPP nyní nově nabízí Extrabonus Profi. Tato služba je určena pro řidiče, kteří si myslí, že nebudou v nejbližších 36 měsících od založení této služby bourat, přesněji řečeno, že nezpůsobí žádnou nehodu. V tom případě mají nárok na 15ti procentní slevu.

Dále máte u České podnikatelské pojišťovny nárok na další slevy např. u havarijního pojištění nebo u pojištění majetku a odpovědnosti občanů.

Zkuste další článek, třeba POVINNÉ RUČENÍ SLAVIA, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - NEJVÝHODNĚJŠÍ POVINNÉ RUČENÍ.

Novinky

29.9.2011 - Sazby povinného ručení

Potřebujte levné povinné ručení se sjednáním po internetu? Podívejte se na povinné ručení sazby online, kde nejdete ceny povinného ručení. Pro přesné ceny zkuste bezplatně vyplnit formulář.