Porovnáváme povinné ručení u těchto pojišťoven.

ČESKÁ POJIŠŤOVNA POVINNÉ RUČENÍ

ČESKÁ POJIŠŤOVNA POVINNÉ RUČENÍ

Česká pojišťovna patří rozhodně mezi největší české pojišťovny. Od roku 1991 znovu začala nabízet komplexní služby v oblasti pojišťovnictví a dnes obsluhuje nejvíc klientů ze všech pojišťoven. Své služby nabízí na více než třech tisících obchodních místech.

Kromě životního, cestovního či havarijního pojištění nabízí také povinné ručení a to dokonce v několika variantách. Varianty povinného ručení se liší výší pojistných limitů.

Základní povinné ručení Start s pojistnými limity 35 milionů za škody za ušlý zisk a za škody na zdraví je nejnižší a nejlevnější varianta. O něco dražší je ručení Standard s limity 50 milionů a nejdražší je pojištění Bonus Exklusive.

Česká pojišťovna vůbec jako první začala nabízet povinné ručení bez povinnosti. Toto ručení se liší už v samotném principu pojištění. Hradí totiž škody nejen způsobené vámi, ale také škody, které způsobí někdo na vašem vozidle. Můžete se tak ochránit před nečekanými výdaji za škody.

K pojištění získáte samozřejmě také asistenční služby, které jsou zdarma. Pokud máte vy nebo někdo z vaší rodiny bonusy z minulosti, můžete je převést na aktuální povinné ručení a získat tak slevu až několik desítek procent. V případě, že je vaše bezeškodní období alespoň 3 roky, můžete využít služby Extrabonus a získat slevu 5%. K povinnému ručení u České pojišťovny máte také nárok na úrazové pojištění řidiče a to zdarma.

Už jste přečetli článek WUSTENROT POVINNÉ RUČENÍ, který má podobné zaměření? Další informační článek - ČPP POVINNÉ RUČENÍ.

Novinky

29.9.2011 - Sazby povinného ručení

Potřebujte levné povinné ručení se sjednáním po internetu? Podívejte se na povinné ručení sazby online, kde nejdete ceny povinného ručení. Pro přesné ceny zkuste bezplatně vyplnit formulář.