Porovnáváme povinné ručení u těchto pojišťoven.

CENY POVINNÉHO RUČENÍ

CENY POVINNÉHO RUČENÍ

Ceny povinné ručení se u různých bank liší a tyto rozdíly mohou být až ve výši několika tisíc. Protože je povinné ručení pojištění, které je dané zákonem, má ho ve své nabídce skoro každá z pojišťoven. Existuje tedy spoustu různých produktů, které fungují jako povinné ručení a přitom se liší svými vlastnostmi. Nejdůležitější z nich je pro řidiče vozidla především cena povinného ručení. Ceny povinného ručení si můžete spočítat v různých srovnávačích. Určují se podle několika kritérií.

První jsou vlastnosti vozidla – objem motoru, výkon, staří vozidla. Některé pojišťovny určují cenu i podle typu vozidla nebo podle způsobu jeho využití. Další kritéria pro cenu povinného ručení se týkají samotného majitele pojištění. Důležitý je jeho věk, bydliště a hlavně to, kolik nehod v minulosti způsobil a jaké je jeho bezúroční období.

ePojisteni na Youtube

ePojisteni.cz na Google+

ePojisteni na Najisto.centrum.cz

ePojisteni.cz na Penize.cz

Už jste přečetli článek POVINNÉ RUČENÍ POROVNÁNÍ, který má podobné zaměření? Další informační článek - POVINNÉ RUČENÍ BEZ POVINNOSTI.

Novinky

29.9.2011 - Sazby povinného ručení

Potřebujte levné povinné ručení se sjednáním po internetu? Podívejte se na povinné ručení sazby online, kde nejdete ceny povinného ručení. Pro přesné ceny zkuste bezplatně vyplnit formulář.