Porovnáváme povinné ručení u těchto pojišťoven.

ALIANZ POVINNÉ RUČENÍ

ALIANZ

Pojišťovna Alianz má u nás tradici od roku 1993, kdy vstoupila na náš trh jako dceřinná společnost pojišťovacího koncernu Alianz SE. V dnešní době se řadí mezi tři největší české pojišťovny. Povinné ručení začala pojišťovna Alianz nabízet spolu s dvanácti dalšími pojišťovnami v roce 1999.

Povinné ručení je pojištění, které chrání řidiče, když svým vozidlem způsobí škodu na majetku nebo zdraví někoho jiného. Toto pojištění zabezpečuje účastníky provozu před nečekanými výdaji, které mohou vzniknout při dopravní nehodě. Na rozdíl od havarijního pojištění ovšem hradí povinné ručení pouze škody na cizím majetku, ne na majetku pojištěného.

  • Optimal
  • Normal
  • Exklusive

Pojišťovna Alianz nabízí tři druhy povinného ručení, liší se podle výše pojistných limitů a v nadstandardních službách. Povinné ručení Normal s limity pojistného 35 milionů, má ve službách navíc ještě základní asistenční služby, pojištění dětí ve vozidle a povinné ručení k vozíku a motocyklu zdarma. S povinným ručením Optimal získáte pojištění s limity 50 milionů, služby jako u ručení Normal, plus navíc pojištění proti poškození živly a zvěří a garanci mobility. U povinného ručení Exklusive navíc k pojistným limitům 100 milionů pojištění při střetu se zvířetem, náhradní vozidlo na 5 dnů a přímou likvidaci. K těmto pojištěním máte ještě nárok na slevu v případě, že máte z minulosti nějaké bonusy, nebo máte sjednané buď penzijní připojištění, životní nebo havarijní pojištění.

Zkuste další článek, třeba ČESKÁ POJIŠŤOVNA POVINNÉ RUČENÍ, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - WUSTENROT POVINNÉ RUČENÍ.

Novinky

29.9.2011 - Sazby povinného ručení

Potřebujte levné povinné ručení se sjednáním po internetu? Podívejte se na povinné ručení sazby online, kde nejdete ceny povinného ručení. Pro přesné ceny zkuste bezplatně vyplnit formulář.